Ester
Regioleider / Diabetespodotherapeut
Bent u op zoek naar een podotherapeut in Leeuwarden? Onze praktijk bevindt zich in Gezondheidscentrum ‘De Techumerpleats’.
Onze praktijk bevindt zich op de eerste verdieping in Gezondheidscentrum ‘De Techumerpleats’. In het gezondheidscentrum zijn, naast de podotherapeut, ook nog andere zorgverleners gevestigd, waaronder een logopedist, een homeopaat en een huisarts. De dichtstbijzijnde bushalte is Techumerdyk, op ongeveer 6 minuten loopafstand.
De wachtruimte vindt zich gelijk bij binnenkomst in de centrale hal. Er is zowel een trap als een lift aanwezig. U hoeft zich vooraf niet te melden. U mag plaatsnemen in de wachtruimte. De podotherapeut haalt u op.
U kunt gratis parkeren rondom het gezondheidscentrum.
Kwaliteitsgeregistreerd
KP-nummer:
59101406496
Regioleider / Diabetespodotherapeut
De podotherapeut is de expert op het gebied van de voet en alles wat daarmee te maken heeft. Veel voorkomende klachten zijn hielspoor, achillespeesproblemen, zenuwpijn en meer. Een behandeling kan bijvoorbeeld bestaan uit een therapie met behulp van steunzolen, taping of een schoenadvies.
Altijd een stap verder.