Praktijkinformatie
De Kievit in Amersfoort is een multidisciplinaire locatie waar wij totale voetzorg bieden. Wij zijn hier gevestigd samen met orthopedisch schoenmakers van Kievit Orthopedie. Ons pand bevindt zich in Amersfoort Zuid, recht tegenover Amersfoort Centraal Station en De Eenhoorn. Het busstation van Amersfoort bevindt zich direct naast het centraal station, waardoor onze praktijk ook erg goed met het openbaar vervoer te bereiken is. Er is eventueel een rolstoel te leen op de locatie, mocht u slecht ter been zijn.
Zo vindt u de wachtruimte:
De ingang van de praktijk bevindt zich aan de voorzijde van het gebouw, op de kruising tussen de Barchman Wuytierslaan en de Kon. Wilheminalaan. Bij binnenkomst treft u onze gezamenlijke wachtkamer aan. U kunt hier plaatsnemen. De podotherapeut zal u komen ophalen.
Parkeren:
Als u vanaf het Centraal Station Amersfoort de Kon. Wilhelminalaan inrijdt, zult u aan de linkerkant van het gebouw een aantal betaalde parkeerplekken vinden. Dit is de dichtstbijzijnde parkeergelegenheid. Iets verderop in de straat vindt u ook langs de weg betaalde parkeerplekken. Als alternatief zou u kunnen parkeren bij het Centraal Station. Ook hier zijn parkeermogelijkheden tegen betaling.
Let op! Het is niet mogelijk om achter de slagbomen, direct naast het pand, te parkeren. Indien de dichtstbijzijnde parkeerplaats vol is, houd er dan rekening mee dat het nog ongeveer 5 minuten lopen is naar de ingang van het pand.